Wydarzenia / aktualności
Rekolekcje o... 5 cm modlitwy

  Rekolekcje dla dziewcząt „O 5 cm modlitwy” 3.08.2014 - 5.08.2014 Kalwaria...

Przyjęcie do postulatu

  W dniu 15.01.2014 r. w Domu Generalnym Sióstr Niepokalanego Serca NMP   w...

Rekolekcje o... ważnych...

  „Rekolekcje o… ważnych wyborach życiowych”  KALWARIA 31.01.2014 -...

Rekolekcje "O ważnych...

Rekolekcje dla dziewcząt „O ważnych życiowych wyborach” 31.01.2014 - 2.02.2014...

Zobacz także nas na:

Skrzynka intencji


Najdroższy Boże Ojcze w imię Pana Jezusa dziękujemy za wszystko i prosimy o odpuszczenie grzechów, ochronę od złej woli ludzi, kradzieży, napadów zła w każdej postaci oraz o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty napełnij nas. Amen.
Jan Wieruszów

Proszę o gorącą modlitwę w intencji o uzdrowienie z ciężkiej choroby Romka oraz o zdrowie dla Rodziców, Męża, Siostry i Szwagra oraz dla Mnie, a także o bezpieczną podróż dla Agi i Jarka.
Jola Śląsk

Ojcze,Jezu, Duchu Sw.Boze, Ukochana Matko moja pokornie proszę o zdrowie dla chorej mamy i siostry,o łaskę nawrócenia i o wypełnienie Woli Bozej w życiu córki,pomoc w podjeciu decyzjii wyjscia za mąz za dobrego człowieka i błogosławienstwo dla naszej rodziny.
Aniela Essn

Jezu Chryste pomóż mi,pomóż biednym i cierpiącym,pomóż moim bliskim,przyjaciołom,znajomym.Maryjo módl się za nami. Dziękuję.
Andrzej Kłodzko

Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu co mojej żonie i mnie pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez problemów finansowych. Bóg zapłać.
Lech Andrzej Międzyzdroje

Boże w Trójcy Jedyny, proszę pokornie o wszelkie łaski dla córki Moniki, o dary Ducha Świętego dla niej, o czyste i święte serce, zdrowie duszy i ciała. Proszę, aby z zapałem rozpoczęła studia oraz zrealizowała wszystkie plany jeżeli są one zgodne z wolą Twoją Boże. Spraw aby żyła i rozwijała się na chwałę Twoją w otoczeniu prawych i pełnych dobroci ludzi. Pobłogosław jej przyjaźni. Proszę o bezmiar łask dla moich rodziców, aby ich starość była piękna i spokojna; zabierz Boże od nich wszelkie troski i niepokoje, pokonaj wszystkich nieprzyjaciół zewnętrznych i wewnętrznych. Miej w opiece moją żonę i rodzeństwo. Spraw abyśmy dostąpili zbawienia duszy i ciała. Bóg zapłać za modlitwę
Stanisław W

Przez Krew Pana Jezusa i Jego Święte Rany proszę o błogosławieństwo, zdrowie, szczęśliwą podróż i odpuszczenie grzechów dla Nataszy, Michała, Jana, Ewy i Joanny. Duchu Święty napełnij ich potrzebnymi darami. Maryjo, módl się za nami. Amen
Jan Wieruszów

Drogie Siostry, bardzo i serdecnie proszę o modlitwę za znalezienie dobrej, stałej pracy, której tak długo szukam. Proszę o modlitwę o dobrego przyjaciela a jeśli jest taka wola Boża przyszłego męża. Dziękuję
Lenka pl

Prosimy o zdrowie dla naszej córeczki Darii aby kiedyś zaczęła samodzielnie chodzić i mówić rodzice Beata i Sławek
beata pruszcz gdański

Panie, polecam się Twojemu Sercu i Matce Najświętszej, otocz mnie w mojej depresji i lękach. Ty wiesz co dla mnie najlepsze, jedyny możesz mnie uzdrowić.
Kasia wielkopolska

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!! Gorąco proszę o modlitwę o nawrócenie moje i mojej (mam nadzieje, że wkrótce) narzeczonej, a także o uzdrowienie jej z licznych chorób, uwolnienie od nękań złego, a przede wszystkim siły, aby dobrze przeżyć tą trudną sytuację. Bóg zapłać :)
Karol Dąbrowa Górnicza

Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia przeze mnie dobrej i stałej pracy oraz zmianę trudnej sytuacji domowej.
Katarzyna Polska

O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza. O nawrócenie Laury i Dariusza. O miłość w rodzinie. Za rodzinę Arka i Basi.
Tomasz Kalisz

Bozej Wszechmogacy rozpoczynam Nowenne Pompejanska za Anie Milewska, ale tez za moja relacje do nie i prosze Cie o laski i ochrone w czasie tych 54 dni. Udziel Ani Mocy Ducha Sw., Swiatla, Madrosci i Roztropnosci i lask wszelkich. A takze mi wielu lask abym wytrwal w tej modlitwie, bym mial we wszystkim pokoj serca i madrosc. Maryjo prosze Cie prowadz Anie w jej zyciu, opiekuj sie nia i wypraszaj laski, a takze i dla mnie badz oparciem i chron mnie w Swoim Sercu. Sw.Michale Archaniele bron Anie Milewska jak i mnie przed atakami zlego. Sw. Jozefie, Sw.Janie Pawle II i wszyscy Swieci modlcie sie za nami.
IRENEUSZ Anglia

prosze o modlitwe za mnie o dobrego męża i założenie rodzin Maryjo pomóż mi.
Beata rzeszow

 

Duchowość  |  Modlitwa  |  Formacja  |  Apostolstwo  |  Powołania  |  Strój zakonny  |  Rekreacja  |  Historia  |  Kontakt

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dom Generalny, ul. Myśliwska 13, 32-005 Niepołmice, tel. (012) 281 18 74, e-mail: siostry@siostry.info