Wydarzenia / aktualności
Rekolekcje o... 5 cm modlitwy

  Rekolekcje dla dziewcząt „O 5 cm modlitwy” 3.08.2014 - 5.08.2014 Kalwaria...

Przyjęcie do postulatu

  W dniu 15.01.2014 r. w Domu Generalnym Sióstr Niepokalanego Serca NMP   w...

Rekolekcje o... ważnych...

  „Rekolekcje o… ważnych wyborach życiowych”  KALWARIA 31.01.2014 -...

Rekolekcje "O ważnych...

Rekolekcje dla dziewcząt „O ważnych życiowych wyborach” 31.01.2014 - 2.02.2014...

Zobacz także nas na:

Skrzynka intencji


Przez Święte Rany Pana Jezusa proszę Boga Ojca wszechmogącego o błogosławieństwo, zdrowie i szczęśliwą podróż dla Nataszy, Michała i Jana.
Jan Wieruszów

Boże Ojcze proszę przez Najświętszą Krew i Rany Pana Jezusa o potrzebne łaski, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz ochronę od zła w każdej postaci. Duchu Święty wstawiaj się w naszych błaganiach.
Jan Wieruszów

Ukochana Matko Boża, błagam Cię o łaskę uzdrowienia z choroby. Liliana
Liliana Niedrzwica Duża

Niech będzie pochwalony nasz Pan, Jezus Chrystus! Najdroższe Siostry! Bardzo proszę Najdroższe Siostry o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Magdy Witkowskiej z Legnicy. Magda jest czynnie zaangażowaną animatorką Ruchu Światło-Życie. Od prawie miesiąca leży w szpitalu a lekarze nie wiedzą co robić, gdyż jej ciało nie reaguje na terapie farmakologiczne. Cierpi na chorobę układu immunologicznego. Wszystko pozostaje w mocy naszego Pana. Proszę Kochane Siostry o modlitwę w intencji Magdy. Niech Maryja, Uzdrowienie chorych wyjedna jej łaskę zdrowia. Serdecznie dziękuję! Niech Jezus obficie Siostrom błogosławi! Paweł
Paweł Trajewski

Proszę o modlitwę: za zmarłych przodków i uwolnienie od skutków grzechów, za naród polski.
proszący zxcvb

Dziękując Panu Bogu za otrzymane dotąd łaski oraz modlitwy łączac sie razem we wspólnych intencjach, prosimy dobrego Boga o Jego pomoc I potrzebne dary oraz błogosławieństwo każdego dnia oraz uwolnienie od mocy szatańskiej całej Naszej rodziny; prosząc jednoczesnie o ochronę Swiętych, Archaniołów , Aniołów, Maryji Panny oraz odnalezienie woli Pana Boga w naszym życiu.
Magda i Dawid z dziecmi Bristol

Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu, co mojej żonie i mnie ,dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez problemów finansowych. Bóg zapłać.
Lech Andrzej Międzyzdroje

Proszę o modlitwę o siłę i odwagę w pokonywaniu trudności, abym umiała każdego dnia pełnic wolę Bożą i żebym nigdy nie straciła nadziei. Proszę również za moich rodziców o uzdrowienie relacji, zgodę, umocnienie w wierze.
Agnieszka Kraków

Jezu pomóż mi,pomóż biednym i cierpiącym. Maryjo módl się za mną,módl się za nami. Dziękuję.
Andrzej KŁODZKO

Szczęść Boże, Kochane Siostry bardzo proszę o modlitwę za Marka i Gosię, za ich okres narzeczeństwa i o sakrament małżeństwa dla nich
Krysia Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji o cud uzdrowienia z nerwicy lękowej i depresji (bym nie musiała brać już tabletek), o pogodzenie się z przeszłością, o pokochanie i zaakceptowanie siebie oraz wskazanie drogi życiowej gdyż kompletnie nie wiem co robić w swoim życiu.
Agnieszka O.

Matko Boża ofiaruj Rany i Krew, mękę, śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa na wynagrodzenie Bogu Ojcu za grzechy śp. Jana, śp. Józefa i Heleny i ich przodków. Boże złam moc przekleństwa w mojej rodzinie.
Sławek Maków Maz.

Proszę o mądrość Ducha Świętego, aby pomógł mi podjąć właściwą decyzję. Jezu ufam Tobie. Zlituj się nade mną.
Dorota X

W imię Pana Jezusa proszę Boga Ojca o ochronę od zła, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkim dla całej rodziny. Proszę o zdrowie dla Franciszka. Duchu Święty prowadź nas i przyczyniaj się w naszych błaganiach. Maryjo, módl się za nami. Amen.
Jan Wieruszów

Zwracam się do Sióstr z gorącą prośbą o modlitwę. Cztery lata temu, po 19 latach małżeństwa, mój mąż Tomasz opuścił rodzinę, by związać się z inną kobietą. Odchodząc, wykrzyczał swojemu pierworodnemu synowi Maciejowi, że go nigdy nie kochał. Od tego czasu, nie ma żadnego kontaktu z dziś juz 23 letnim synem. W synu mimo upływu czasu, nadal jest ogromna nienawiść do ojca. Pokornie proszę o modlitwę za Tomasza i Macieja, o ich nawrócenie i pojednanie. Bóg zapłać Olga
Olga warszawa

 

Duchowość  |  Modlitwa  |  Formacja  |  Apostolstwo  |  Powołania  |  Strój zakonny  |  Rekreacja  |  Historia  |  Kontakt

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dom Generalny, ul. Myśliwska 13, 32-005 Niepołmice, tel. (012) 281 18 74, e-mail: siostry@siostry.info