Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kalwariaofm/ftp/siostry-info/_siostry/adodb_lite/adodbSQL_drivers/mysql/mysql_driver.inc on line 335
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Wydarzenia / aktualności
Rekolekcje o... 5 cm modlitwy

  Rekolekcje dla dziewcząt „O 5 cm modlitwy” 3.08.2014 - 5.08.2014 Kalwaria...

Przyjęcie do postulatu

  W dniu 15.01.2014 r. w Domu Generalnym Sióstr Niepokalanego Serca NMP   w...

Rekolekcje o... ważnych...

  „Rekolekcje o… ważnych wyborach życiowych”  KALWARIA 31.01.2014 -...

Rekolekcje "O ważnych...

Rekolekcje dla dziewcząt „O ważnych życiowych wyborach” 31.01.2014 - 2.02.2014...

Zobacz także nas na:

Skrzynka intencji


Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia Natalii, która jest w siódmym tygodniu ciąży i w intencji rozwijającego się dzidziusia, aby urodził się zdrowy. Ciąża jest zagrożona przez mięśniaki macicy.
Marek jelenia góra

Proszę o modlitwę w intencji wszystkich dusz w czyśćcu, za sp. mojego tatę, dziadków, ciotkę, wuja. Proszę o modlitwę w intencji przemiany mego serca, serca mojej córeczki, mojego męza. Proszę o modlitwę za narzeczonych. Proszę o dobre przygotowanie córki do I Komunii św. Proszę o modlitwę w intencji naszego rodzeństwa z rodzinami, nauczycieli wychowujących moje dziecko, współpracowników a także za moją mamę o zdrowie i siły.
aga piastow

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza o łaskę znalezienia dobrej pracy - Bóg zapłać
Agnieszka Ostrów wlkp

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy, o uzdrowienie z chorób i dolegliwości, szczególnie tych zagrażających życiu, jeśli Panu Bogu podoba się moja prośba. O spokojną miłą starość dla niej, kiedy nadejdzie czas, o codzienny uśmiech i umiejętność dziękczynienia Bogu za łaski; o ochronę przed działaniami złych duchów. Amen
anna t

O zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny, a szczególnie dla synka - o uzdrowienie z wady wzroku i dobry wybór przyszłej szkoły oraz dla żony - o znalezienie odpowiedniej drogi rozwoju zawodowego, spełnienie marzeń, planów zawodowych i życiowych oraz ustanie niepokojących dolegliwości bólowych.
Andrzej Krakow

O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.
Andrzej Krakow

Boże Zastępów, Królu chwały w imię Pana Jezusa i przez Jego Najdroższą Krew prosimy o zdrowie, błogosławieństwo, szczęśliwą podróż, miłosierdzie nad naszymi grzechami, opiekę od nieszczęśliwych wypadków, kradzieży, ochroń nas od nienawiści i złej woli ludzi . Duchu Święty objaw nam to, o co z ufnością prosimy. Maryjo, módl się za nami. Amen.
Jan Wieruszów

Błagam Cie na kolanach o wstawiennictwo i zeby jutro udało się u lekarza a potem żeby wyjść z problemu jak zaplanowałem. Obiecujemy pielgrzymke do swietego miejsca pomóż mi z tym najświętsza Pani ostatni raz.
Piotr Stralsund

Matko Boża opiekuj się moją córka Agatą,prowadź ją do Jezusa
Elżbieta Lublin

Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza,jednosc,milosc,zgode,ochrone nirozerwalnosci malzenskiej,laske pojednania z Bogiem ,wyzwolenie ich z mocyzla--za Marcina o uzdrowienie z bolow kregoslupa i pomoc w trudnych sprawach--za Magde o uzdrowienie duchowe i psychiczne,wyzwolenie z klamstwa,zlych wyborow,by odszla od kochanka i wrocila do meza--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,ulczenie z nalogow i pokus.
basia chelm

Jezu Chryste , pomóż jak najszybciej, biednym i cierpiącym,pomóż mi ,moim bliskim,przyjaciołom,znajomym. Maryjo módl się za nami,za mną , a szczególnie za pewną kobietą ,która potrzebuje ocalenia. Dziękuję.
Andrzej Kłodzko

Proszę w intencji stałej pracy oraz łaskę spotkanie dobrego męża. Bóg zapłać
Justyna lubuskie

Prosze o modlitwe za Andrzeja i Iwony, o laske zdrowia , Boze blogoslawienstwo i wszystkie potrzebne laski. A dla Iwony ( jest w ciazy i grozi jej poronienie) niech Matka Boza i dobry Bog czuwa nad jej poczetym dzieckiem.
Anna Litwa

Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia pracy dla mnie Alicji (blisko 2 lata bez pracy, brak środków do życia, depresja, długi). Serdeczne Bóg zapłać.
Alicja Ustka

Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze.
Jadwiga O;esno

 

Duchowość  |  Modlitwa  |  Formacja  |  Apostolstwo  |  Powołania  |  Strój zakonny  |  Rekreacja  |  Historia  |  Kontakt

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dom Generalny, ul. Myśliwska 13, 32-005 Niepołmice, tel. (012) 281 18 74, e-mail: siostry@siostry.info