Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kalwariaofm/ftp/siostry-info/_siostry/adodb_lite/adodbSQL_drivers/mysql/mysql_driver.inc on line 335
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Wydarzenia / aktualności
Rekolekcje o... 5 cm modlitwy

  Rekolekcje dla dziewcząt „O 5 cm modlitwy” 3.08.2014 - 5.08.2014 Kalwaria...

Przyjęcie do postulatu

  W dniu 15.01.2014 r. w Domu Generalnym Sióstr Niepokalanego Serca NMP   w...

Rekolekcje o... ważnych...

  „Rekolekcje o… ważnych wyborach życiowych”  KALWARIA 31.01.2014 -...

Rekolekcje "O ważnych...

Rekolekcje dla dziewcząt „O ważnych życiowych wyborach” 31.01.2014 - 2.02.2014...

Zobacz także nas na:

Skrzynka intencji


o laske nawrocenia,uwolnienia z nalogu alkoholowego i nikotynowego Mariusza
ala slupsk

Błagam o pomoc Bożą w mojej bardzo trudnej sytuacji zawodowej, proszę o obronę przed osobami, które chcą mi zaszkodzić, Boże uczyń ich bezsilnymi i pokaż im, że tak nie można. Wyproście dla mnie pomoc w sprawach materialnych oraz bym stała się piękną kobietą- duchowo i fizycznie. Proszę o błogosławieństwo dla wszystkich, których kocham. O zdrowie dla Laury i Stefana. Proszę o miłość Stefana- buduj Panie naszą relację pełną miłości i spraw, byśmy byli już na zawsze razem.
renata pomorskie

Przez Najdroższą Krew i w imię Pana Jezusa proszę Boże wszechmogący abyś unicestwił, wypędził i zmusił do ucieczki wszelką potęgę złego ducha, wszelką obecność i knowania szatańskie, wszelki szkodliwy wpływ i wszelkie czary i uroki złych osób działających na szkodę Twoich sług: Nataszy, Jana i Michała. Niech Duch Święty napełni nas Swoimi darami.
Jan Wieruszów

proszę o zdrowie dla Elżbiety i długie życie dla niej proszę o wysłuchanie wszystkich próśb naszych o Boże Błogosławieństwo w życiu rodzinnym i zawodowym o szczęśliwe rozwiązanie dla joanny
joanna SZETLEW

Matko Boża dziękuję Ci za moje małżeństwo z Agnieszką, proszę o potrzebne łaski, o przebaczenie, pojednanie, nawrócenie i odrodzoną miłość w rodzinie. Uzdrów nas i połącz na nowo. Wstawiaj się u Swojego Syna Jezusa, by nie doszło między nami do rozwodu. Proszę, aby serce Agnieszki otworzyło się na Bożą Miłość, na moją miłość do Niej, aby umiała mnie pokochać na nowo.
Michał W

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa z Pawłem, o miłość, błogosławieństwo i obecność Bożą w naszej rodzinie.
Andżelika Szczecin

Dobry i Miłosierny Boże zlituj się nad Markiem i obdarz go łaską powrotu do zdrowia i wszystkimi potrzebnymi łaskami.Amen.
małgorzata podkarpacie

Gorąco proszę o modlitwę za Zgromadzenie Braci Dolorystów o jego odrodzenie o rozwiązanie trudnych spraw, o nowe powołania do tego Zgromadzenia oraz o światło Ducha Świętego dla O. Klaudiusza w kierowaniu tą wspólnotą
Agnieszka Bolesławiec

Proszę o modlitwę za moje poczęte dziecko o zdrowie prawidłowy rozwój do mojego dziecka szczęśliwe rozwiązanie bez żadnych komplikacji oraz o Boże o Błogosławieństwo w pracy i w domu rodzinnym
joanna SZETLEW

Proszę w intencji syna, aby wzmocniony darami Ducha Świetego, nieustanną opieką Matki Najświętszej, Jezusa Miłosiernego i wsatwiennictwem Świetych mógł się wyzwolić ze złych skłonności, ogromnych długów, aby podejmowal mądre decyzje i żył z pożytkiem doczesnym i wiecznym. Powierzam Bożej Opatrzności moją rodzinę i pracę, a w szczególności córkę, prosząc dla niej o dar macierzyństwa.
Teresa Elblag

proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania wszystkich moich trudnych spraw o Bożą opiekę w pracy i w domu rodzinnym aby dobry Bóg Błogosławił i pomagał w szczęśliwym rozwiązaniu
joanna SZETLEW

O pokój na Ukrainie oraz pokój i bezpieczeństwo dla Polski. O jasną i bezpieczną przyszłość dla Polski, królestwa Matki Bożej, tak jak chce tego Bóg.O pokojowe nastawienie Rosji wobec spraw europejskich.Panie, jeśli chcesz, zatroszcz się o nas swe dzieci, a szczególnie o bezpieczną przyszłość dla mojej rodziny i dla mnie.
anna t

Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Adam Gdańsk

Jezu pomóż mi,pomóż moim bliskim ,przyjaciołom,znajomym,pomóż biednym i cierpiącym. Maryjo módl się za nami,szczególnie za mną. Dziękuję.
Andrzej Kłodzko

Proszę o modlitwę o cud poczęcia i urodzenia przez mnie zdrowego dziecka;o wyjście mojego męża z depresji-odzyskanie jego wiary we własne zdolności i umiejętności, oraz znalezienie przez mnie dobrej pracy.
Beata Polska

 

Duchowość  |  Modlitwa  |  Formacja  |  Apostolstwo  |  Powołania  |  Strój zakonny  |  Rekreacja  |  Historia  |  Kontakt

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dom Generalny, ul. Myśliwska 13, 32-005 Niepołmice, tel. (012) 281 18 74, e-mail: siostry@siostry.info