Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/kalwariaofm/ftp/siostry-info/_siostry/adodb_lite/adodbSQL_drivers/mysql/mysql_driver.inc on line 335
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Wydarzenia / aktualności
Rekolekcje o... 5 cm modlitwy

  Rekolekcje dla dziewcząt „O 5 cm modlitwy” 3.08.2014 - 5.08.2014 Kalwaria...

Przyjęcie do postulatu

  W dniu 15.01.2014 r. w Domu Generalnym Sióstr Niepokalanego Serca NMP   w...

Rekolekcje o... ważnych...

  „Rekolekcje o… ważnych wyborach życiowych”  KALWARIA 31.01.2014 -...

Rekolekcje "O ważnych...

Rekolekcje dla dziewcząt „O ważnych życiowych wyborach” 31.01.2014 - 2.02.2014...

Zobacz także nas na:

Skrzynka intencji


Pragnę jak najlepej spełniać swoje powołanie, proszę i dziękuję za wszystkie łaski które odnoszą skutek.
Tomasz Warszawa

Panie Jezu Proszę najpokorniej o cud uzdrowienia Jana i w intencji dusz Tobie wiadomych. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech się spełnia Twoja przenajświętsza wola. Bóg zapłać
Marcin Polska

Proszę w intencji mojej i mojej rodziny, a szczególnie mojej mamy, brata i jego rodziny o łaskę życia w pokoju, o bezpieczeństwo, poglębiony dar wiary, łaskę ochrony przed działaniami złych duchów, abyśmy umieli okazywać wdzięczność Panu Bogu i ludziom i być pożytecznymi w oczach Pana. O łaskę zbawienia dla nas w przyszłości. Amen.
anna t

Boga Ojca i Ducha Świętego prosimy w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa o: błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i potrzebne łaski dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się w naszych wszystkich intencjach. Amen.
Jan Wieruszów

Maryjo wyproś łaskę odzyskania zdrowia dla Marka
małgorzata stalowa wola

Proszę o modlitwę w intencji mojego mężą - o jego nawrócenie, wyjście z nałogu i uratowanie naszego małżeństwa! Bóg zapłać!
Agnieszka Wrocław

Kochane siostry proszę o modlitwę w mojej intencji o czystość serca i rozeznanie powołania
artur Mazanów

Maryjo wybłagaj cudowne uzdrowienie i uwolnienie Marka od nieuleczalnych chorób i nałogów.
małgorzata podkarpacie

Proszę o modlitwę w intencji pokoju i bezpieczeństwa dla Polski, o pokojowe rozwiązanie kryzysu na Ukrainie, o dary Ducha świętego dla Rosjan aby się nawracali; o światło Pana dla przywódców światowych aby działali dla pokoju na świecie i sami się nawracali; o uwolnienie spod wpływu złych duchów tych, którzy decydują o losach świata i zamiast dawać pokój i pomoc ludziom w imię Boga sieją nienawiść, aby się nawracali i zmieniali świat na lepsze, zgodnie z wolą Najwyższego Boga w Trójcy Jedynego. Przez Chrystusa Pana naszego . Amen
Anna t

Przez Niepokalane Serce Maryi proszę o to aby moja córka wróciła do mnie i abym znalazła pracę. O ratunek dla Moniki i jej rodziny.
Magdalena warszawa

Błagam o modlitwę za mnie o uwolnienie z samotności. O przyjaciół i dobrego męża. Bóg zapłać!
Kinga Rzeszów

Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o łaskę uzdrowienia z urazów kręgosłupa oraz z lęków, klaustrofobii. Ja ze swej strony rewanżują sie swoimi modlitwami. Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.
Wojciech Tomaszów

Jezu proszę o prawdę ,o życie godne i radosne,o pracę,chleb powszedni,dom i prace,proszę o przyjaciół.Proszę o pomoc dla cierpiących i biednych,dla moich bliskich,przyjaciół,znajomych. Maryjo módl się za mną,módl się z nami grzesznymi. Dziękuję.
ANDRZEJ KŁODZKO

W imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo, opiekę w czasie podróży, zdrowie, obfitość łask Ducha Świętego i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała,Ireny, Teresy, Zenona, Amelii i Jana. Maryjo, módl się za nami.
Jan Wieruszów

O rozszerzenie Pieśni i Sobotniego Nabożeństwa do Serca Maryi [na wzór Pieśni i Piątkowego Nabożeństwa do Serca Jezusa], o zwiększenie ilości Straży Honorowej Niepokalanego Serca Maryi [na wzór Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusa], o wprowadzenie (Nocnej) Adoracji Serca Maryi [na wzór (Nocnej) Adoracji Serca Jezusa].
Maria Magdalena Kraków

 

Duchowość  |  Modlitwa  |  Formacja  |  Apostolstwo  |  Powołania  |  Strój zakonny  |  Rekreacja  |  Historia  |  Kontakt

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dom Generalny, ul. Myśliwska 13, 32-005 Niepołmice, tel. (012) 281 18 74, e-mail: siostry@siostry.info